درباره ما

اهداف ما

طرح های بسیار زیبا و سبک

شرکت تک سازه با به کارگرفتن به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات سازه هایی کم نظیر می سازد سازه هایی که مهندسان ما طراحی و تیم ما میسازد هم از لحاظ استحکام مقاومت بالایی دارد و هم از لحاظ هزینه های مالی از قیمت های مناسبی برخوردار هستند. ادامه مطلب

ساخت سازه های خلاقانه

در ساخت سازه های فلزی بایستی عوامل محیطی را نیز در نظر گرفت تا سوله ای خلاق بسازیم شرکت تک سازه با در نظر گرفتن ادامه مطلب
۲۰۱۵۰۹۰۹_۱۵۲۳۳۳

آشنایی با ما

گروه کارخانه تک سازه در زمینه ساخت مخازن بزرگ و سوله سازی و پل سازی و ساخت دکلهای بزرگ با مجرب ترین گروه فعالیت می کند و همواره بر آن است که مدیریت کیفیت،  ایمنی در کار ، مشتری مداری ،جوشکاری استاندارد را سرلوحه کار خویش قرار دهد.

  • اهداف و چشم انداز شرکت تک سازه افزایش رضایت مشتریان خود در سطح کشور با راه کارهای به روز و کارساز می باشد و در تلاش است که با پایین آوردن هزینه های ساخت سازه های فلزی و مخازن بهمراه ثبات کیفیت آن بتواند گامی موثر در اقتصاد و علم و صنعت کشور بردارد .

  • یکی از فرایندهای مهم و قابل توجه در ساخت سازه ها و مخازن فلزی استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز می باشد که این امر می تواند در  راستای تسریع کردن ساخت سازه و سوله و مخازن فلزی و همچنین کیفیت انجام کار کمک شایانی به سازندگان سازه ها کند و شرکت ما از این امر مستثنی نمی باشد.

  • ما مفتخریم که توانسته ایم به همت و تلاش تیم طراحی و ساخت مجرب و همچنین یکدلی و همبستگی اعضای پرسنل کارخانه در زمینه طراحی و ساخت سازه های فلزی و مخازن در استان آذربایجانشرقی در رتبه های بالاتری قرار بگیریم و افتخار ساخت کارخانه های بزرگی را کسب کرده ایم.

  • پرسنل شرکت تک سازه بر آن است از تجربیات تمامی اعضای تیم در جهت پیشبرد کار و هرچه ارزان تر کردن قیمت ساخت سازه ها و مخازن استفاده نماید در همین راستا طی جلساتی که با اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار شد تصمیم گرفته شد هر ساله چندین جلسه با اعضای تیم با موضوع بررسی مشکلات موجود در سازه های حاضر و چگونگی رفع آن و بهبود کیفیت ساخت برگزار کرده و بتوانیم در عرصه علم و صنعت کشور قدم های مثبتی برداریم.